Kiss Eszter története

02/22/2023
Kiss Eszter története
Bízunk benne nagyon sokatokat sokatokat fog inspirálni sztorija!

 

Eszter teljesen a nulláról kezdte és onnan húzta fel a vállalkozását, ma már három városban is várja a vendégeit sminktetoválásra.
Sok hasznos jó tanáccsal látja el a kisvállalkozókat és azokat a magyarokat is, akik most készülnek a vállalkozásukat megalapítani.

Nézzétek meg az Ő történetét! Mert a “Határ a csillagos ég”

 

“Amerikába jöttem, mesterségem címere…”

Bizonyára mindenki emlékszik erre a játékra gyermekkorából… Valahol mindannyiunknak Amerika elérhetetlen ország és álom volt, de mára már sokan tudták bizonyítani, hogy itt is sikerre tudják vinni az elképzeléseiket.

A HungarianHub csapata az utóbbi időben sokat gondolkodik azon, hogy milyen tartalmakkal lepje meg a követőit.
Arra gondoltunk, hogy hétköznapi emberek történeteit osztjuk meg, amely Amerikában valósultak meg. Olyan sikeres vállalkozásokat szeretnénk bemutatni, akik sikerrel jártak itt az Egyesült Államokban is!

 

Dukai Edit

https://hungarianhub.com/wp-content/uploads/2022/01/lanchid_brooklyn_bridge_small.jpg

Ne maradj le semmiről!

Iratkozz fel hírlevelünkre és értesülj elsőként híreinkről, újdonságainkról!


szia@hungarianhub.com

HungarianHub Inc.

Daytona Beach, FL 32114

szia@hungarianhub.com

HungarianHub Inc.

Daytona Beach, FL 32114

© 2023 Minden jog fenntartva | HungarianHub

Bejelentkezés

Regisztrálás

A személyes adataid csak az oldal működéséhez használjuk fel, harmadik félnek nem adjuk tovább. Adatkezelési tájékoztató.

Van már fiókod?

Elveszett jelszó

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.